ECA’ dan Confeo Plus ve Fortius Plus Hermetik Kombiler

ECA, sıcak su kullanım alışkanlıklarını hafızasına kaydeden, tüketici dostu Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombileriyle yüksek performans ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

ECA Confeo Plus ve Fortius Plus serisi kombilerin, yanmayı otomatik kontrol eden “dicom” sistemi sayesinde, kombinin çalışma ömrü boyunca hiç değişmiyor.Confeo Plus ve Fortius Plus serisi kombiler, belli periyotlarda kendisini otomatik kalibre ederek tüm çalışma ömrü boyunca ideal yanmanın sağlayabileceği fabrika ayar değerlerinde çalışıyor. Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombiler, “comfort” özelliği sayesinde kullanıcısının sıcak su kullanım alışkanlıklarını hafızasında tutarak suyun ısınma süresini minimuma indiriyor.

Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombilerin gaz valfi manuel ayar gerektirmediğinden servis ve bakım hizmeti daha kolay ve kısa sürede tamamlanıyor. Yakıt olarak sadece doğalgaz ile çalışabilen Confeo ve Fortius Plus kombiler 23,4 kW ve 28 kW olarak iki farklı kapasite seçeneğiyle tüketicisine sunuluyor. Ortamdaki ısı ihtiyacına göre yüzde 35 ile 100 oran aralığında güç modülasyonu yapabilen ECA Confeo/Fortius Plus serisi hermetik kombiler, LCD ekranı ve kolay kullanıma sahip kontrol paneli sayesinde ısıtma devresi, sıcak kullanım suyu ısısını ayarlama ve görebilme imkanı sunuyor. 3 yıl garantili, TSE ve CE kalite belgelerine sahip Plus serisi hermetik kombiler, 17 farklı emniyet sistemi ile tüketici konfor ve güvenliğini ön planda tutuyor. ECA Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombilerin garanti süreleri ek garanti paketi alımı ile uzatılabiliyor.

Reklamlar