Viessmann Vitopend 111-W Boylerli Kombi:24/30 ve 30 kW Modeller

Viessmann Vitopend 111-W boylerli kombi, entegre edilmiş 46 litrelik paslanmaz çelik depo boyleri sayesinde, küçük boyutları ile yüksek sıcak su konforu sağlamaktadır.

Vitopend 111-W, verim ve sıcak su konforu ile ilgili üstün teknik özellikler sunmaktadır:

 

–          Yüksek sıcak su konforu: EN 13203 Standardı’ na göre, en yüksek sıcak su konforu anlamına gelen *** ile derecelendirilmiştir (dT=30 K’ de 180 litre/10 dakika sıcak su).  Aynı anda bir banyo küveti doldurulabilir, bir duş ve banyo lavabosu kullanılabilir.

–          Az yer kaplayan tasarım: 46 litrelik paslanmaz çelik depo boyler ve özel boyler pompalı boyler besleme sistemi sayesinde klasik serpantinli boylerlerle karşılaştırıldığında üstün avantajlara sahiptir. Klasik serpantinli boylerlerle kombine edilen benzer sıcak su performansına sahip ısıtıcı sistemler,150 litre hacminde yer tipi boylere ihtiyaç duymaktadırlar. Oysa Vitopend 111-W 600x480x900 mm (GxDxY) ölçüleri ile yerden ve montaj maliyetlerinden tasarruf sağlamaktadır.

–          Paslanmaz çelik depo boyler malzemesi sayesinde Vitopend 111-W hafiftir ve ayrıca katodik koruma için magnezyum anot gibi bir sarf malzemesinin kullanımına ihtiyac duyulmaz.

–          Sıcak su çıkışındaki sıcaklık sensörü sayesinde sabit sıcaklıkta kullanma suyu elde edilir.

–          İşletmede kademeli çalışan hava fanı sayesinde sadece sıcak su hazırlarken değil, düşük yüklerde de; örneğin mahal ısıtması boyunca yüksek verimle çalışır. Avrupa Birliği Verim Direktifi 92/42’ ye göre düşük Sıcaklık Kazanı Olarak sertifikalandırılmıştır.

–          Kolay servis ve bakım: Yeni Aqua Bloc hidronic platform ve multi fiş sistemi sayesinde kolay ve hızlıdır. Servis çalışmaları için yanlardan mesafe bırakmaya gerek yoktur. Bakım ve parça değiştirme için tüm komponentlere ön taraftan erişilebilmektedir.

–          Dijital kontrol paneli ile sabit sıcaklıkta yada aksesuar olarak temin edilebilen bir dış hava sıcaklık sensörü yardımıyla dış hava kompanzasyonlu işletme mümkündür. Kontrol paneli arıza tespit sistemine sahiptir. Vitotrol 100 RT, UTDB ve UTDB RF oda termostatları aksesuar olarak kullanılabilir.

Reklamlar