Vestel’ den Yeni Klima Modelleri: ‘Cool Plus’ ve ‘Inverter’

Vestel pazara sunduğu R22 gazlı ürünlerden R410A gazlı ürünlere, A enerji tasarrufu ürünlere, On-Off modellerden Super Inverter modellere kadar geniş bir yelpazeden oluşan ev tipi klima ürün gamına, 2012 yılbaşı itibariyle iki yeni seri ekledi: ‘Cool Plus’ ve ‘Inverter’. Cool Plus Serisi’ nin öne çıkan özelliği, yenilenen iç ünitesi ile tüketicilere yenilenmiş giriş serisi A enerji ürün sunuyor olması. Enerji tüketiminin tüm kullanıcılar tarafından hassasiyetle takip edildiği ve insanların satın alma alışkanlığını büyük ölçüde etkilediği günümüzde, ürünün hem satın alım noktasında hem de kullanırken tüketicilere tasarruf ettirmesi hedefleniyor.

Ürünün A Enerji olmasının yanında yaydığı negatif iyon negatif elektriği ve de kullanıcıların üzerindeki stresi alan iyonizer teknolojisini içermesi, catechin yeşil çay yapraklarında bulunan doğal çay özünden oluşan ‘Catechin Filtre’si sayesinde ortamdaki bakteri ve virüsleri, normal filtrelere göre çok daha etkin bir şekilde temizlemesi ürüne tüketici gözünde değer katan özelliklerden. Cool Plus Serisi’nde 9, 12, 15, 18 ve 24 Bin BTU değerlerinde beş model bulunuyor.

Bunun yanında, Vestel klima pazarının geleceği olarak görülen Inverter segmenti için Inverter ürün gamına Inverter serisi’ni ekledi. Super inverter Plus ve Inverter Plus modellerinden sonra Inverter gamına eklenen Inverter Serisi ile Vestel, tüketicilerin Inverter teknolojisine kolaylıkla ulaşmasını ve kullanıcıların sektördeki yenilikleri Vestel ile birlikte, dost teknoloji söylemine yakışır şekilde yaşamasını hedefliyor. Inverter Plus Serisi, Inverter teknolojisinin getirdiği A enerji sınıfına göre %20’ ye varan enerji tasarrufunun yanında sessiz çalışma özelliği ile kullanım konforunu artırmanın yanında içerdiği özel filtrelerle hava kalitesini artırıyor. Vestel’in ürün gamına eklediği Inverter Serisi’nde 9,12,18 ve 24 Bin BTU değerlerinde dört model bulunuyor. Eklenen yeni serilerle birlikte Vestel klima tüketicilerine 3 yıl garanti avantajı sunarken, ücretsiz keşif ve montaj hizmeti veriyor.

Reklamlar