ECA Panel Radyatörler

ECA Panel Radyatörler

Enginkan Holding kuruluşu olan ELBA Basınçlı Döküm ve Sanayi A.Ş.’ de ECA markası ile üretilen standart panel radyatörler P (TİP 10), PK (TİP 11), PKP (TİP 21) PKKP (TİP 22) ve PKKPKP (TİP 33) modellerinde olup yükseklikleri 300 ile 900 mm arasında, uzunlukları ise 400 ile 3000 mm arasında 100’ er mm aralıkla değişmektedir. (2000-3000 mm arasında uzunluklar 200’ er mm aralıklıdır.)

Son Teknolojiye sahip üretim hatlarında, ECA Panel Radyatörler 33 mm hatveli konvektörüyle maksimum verimlilik sağlayacak tasarım, optimum ısıl kapasite sağlanacak şekilde konvektör yerleşimi (asimetrik yerleşim) ile tam otomatik üretim hatlarında “ EN 442 “ normlarına uygun olarak üretilmekte, otomatik test havuzlarında, bilgisayar kontrollü sistemler ile 13 bar basınçta test edilmektedir. Emniyetin ön planda tutulması nedeniyle, her bir radyatör için yüzde 100 sızdırmazlık kontrolü yapılmaktadır.

Tüm ürünler içinde fosfat kimyasalı ve organik kirleticiler bulunmayan çevreye daha az zararlı ve homojen bir uygulama ile korozyon mukavemetinin arttırılmasını sağlayan nanoteknolojik yüzey kimyasalları ile kaplanmaktadır. Yüzey hazırlığı yapılmış ürün yine aynı hat üzerinde boyasız hiçbir yüzeyin kalmaması için önce daldırma metodu ile çevre dostu su bazlı RAL 9010 beyaz enamel boya ile boyanarak 120 C de fırınlanmaktadır ve bu boya üzerinde RAL 9010 epoksi polyester toz boya uygulaması yapılarak tekrar 190 C sıcaklığa sahip fırınlarda fırınlanmaktadır. Bu sayede yüksek korozyon mukavemetine sahip ürünlerin üretilmesi sağlanmış olur.

ELBA A.Ş.’ nin ürettiği ECA Panel Radyatörler DIN, KiteMark, NF, GOST-R, Ukrayna, TSE, CE sertifikaları ile onaylamıştır. Satışa sunulan ürünler 10 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garanti altındadır.

Reklamlar