Demirdöküm Panel Radyatörler

Demirdöküm Panel Radyatörler

Demirdöküm’ ün 57 yıllık tecrübesiyle, modern üretim tesislerinde üretilen Demirdöküm Panel Radyatörler, üstün özellikleri ile tüm dünyanın tercih ettiği; sınıfında yüksek kaliteye sahip panel radyatördür.
Panel radyatörlerde konveksiyon ısı transferi konvektör adı verilen ve su kanallarına kaynatılan Finli yapı sayesinde meydana gelir. Demirdöküm Panel Radyatörler 25 mm hatvesi sayesinde maksimum konvektör yüzey alanına ve dolayısıyla maksimum ısıl güce sahiptir.

Demirdöküm Panel Radyatörler, çinko fosfat ve kataforez boya ile kaplanmaktadır. Türkiye’ de radyatör üretiminde ilk olarak Demirdöküm tarafından kullanılan kataforez astar boya teknolojisi, özellikle otomotiv ve beyaz eşya sektöründe uygulanmaktadır. Gelişmiş yüzey kaplama teknolojisi ile kaplanan Demirdöküm Panel Radyatörler’ in korozyon dirençleri çok yüksektir.

25mm hatvesi ve kaynak kalitesi ile tüm radyatörler tek tek 13 bar basınç altında test edilmektedir. Demirdöküm Panel Radyatörler 10 bar işletme basıncına sahiptir.

Üstün kalitesi ile Demirdöküm Panel Radyatörler, Türkiye’ de 10 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Tüm radyatörler TSE (Türkiye), BSI (İngiltere), DIN (Almanya), CE gibi belgelere sahip olup, kalitesi tüm dünya tarafından onaylanmıştır. Demirdöküm Panel Radyatörler ayrıca BSI, TSE onaylı ISO 9000 belgesi ve CE belgesine sahiptir.

Reklamlar