Buderus Kombiler

Buderus balkon tipi yoğuşmalı kombiler de bundan sonra Isısan’ ın geniş mahsül yelpazesi arasında yer alıyor. yepyeni model Buderus yoğuşmalı kombiler, üstün teknolojileri birlikte yapı dışında, elektrik ve gaz bağlantısında herhangi 1 kesinti olmadıkça sıfırın altında 15 dereceye kadar olan sıcaklıklarda sorunsuz çalışıyor, yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Buderus balkon tipi yoğuşmalı kombiler, 24 kW olan ısıtma kapasitesini, daha yüksek kullanma sıcak suyu konforu sunmak için 28kW’a çıkarıyor. Bütün Buderus kombilerde olduğu gibi, balkon tipinde de bütün güven sistemi donanımı bulunuyor. Düşük gaz emisyon değerlerine sahip etraf dostu yepyeni Buderus balkon tipi yoğuşmalı kombiler, eşdeğer zamanda %100 geri dönüşümlü malzemeden üretiliyor.

Radyatör, ısı eşanjörlerinin bazı tipleri için kullanılan genel bir terimdir. Radyatörler otomobil, binalar ve elektronikte kullanılırlar.

İklimlendirme sektörünün önder kuruluşlarından Alarko Carrier’ın kombi üretim deneyimi birlikte ürettiği ve tüketicilerin dilek ve beklentileri doğrultusunda yenilediği Serana Kaliteli kombi, klasik kombilere göre daha az yakıt tüketirken, Düşük Enerji etiketli sirkülasyon pompası birlikte elektrikten % 15 tasarruf sağlıyor. Serena, kompakt yapısı birlikte de mekanlara estetik çözümler sunuyor.

kombi fiyatlarıbilgisayar tamiriKombi

Reklamlar