Baymak Panel Radyatörler

Baymak Panel Radyatörler
Baymak Panel Radyatörler 5 farklı tipte (10-P,11-PK,21-PKP,22-PKKP,33-DKEK),  5 farklı yükseklikte (300-400-500-600-900) ve 400 mm’ den 3000 mm’ ye kadar 27 farklı uzunlukta üretilmektedir. 33 mm optimum hatvesi ile yüksek basınç dayanımı, düşük su hacmi sayesinde de işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlamaktadır. Patentli fitingsi ile döküm ve çelik dilimli radyatörlerin yerine monte edilebilme özelliği bulunmaktadır.

Garnitürlü tipler ile zeminden bağlantılı tesisatlara uygundur. İstenildiğinde özel aksesuarları sayesinde zemine de montaj yapılabilir. Özel ambalajı ile nakliye ve montaj esnasında darbelere dayanıklıdır. Yüksek performans, uygun fiyatlıdır. Baymak panel radyatörleri tapalı ve ventilli garnitürlü tipleri ile zeminden beslemelidir. Ventilli garnitürlü tipleri termostatik vana kontrollü tesisatlara uygundur.

Baymak radyatörler, en son teknolojiye sahip bilgisayar kontrollü tam otomatik modern kaynak hatlarında üretilip yüzde 100 test edilmektedir. Panel radyatörlerin yüzeyi kimyasal maddeler ile temizlenerek fosfatlanır. Su bazlı astar boya ile boyanan radyatörler fırınlarda kurutulduktan sonra RAL 9010 beyaz renkte Epoxy-Polyster elektrostatik toz boya ile kaplanarak tekrar fırınlanır, bu sayede DIN 55900 standardında öngörülen boya dayanıklılığı şartlarını sağlamış olur.

Baymak panel radyatörlerde duvara montaj için gerekli olan malzemeler ambalajın içerisinde ücretsiz olarak verilmektedir. Baymak radyatörler tüketicilerimize 10 yıl garanti ile verilmektedir.

Reklamlar