Demirdöküm, Yeni Ürünü Atron Kombi Hakkında Eğitim Verdi

Demirdöküm, Yeni Ürünü Atron Kombi Hakkında Eğitim Verdi

Demirdöküm, eylül ayında pazara sunduğu yeni ürünü Atron kombi için yetkili satıcı ve satış noktalarına yönelik tanıtım ve eğitim toplantıları düzenledi. Eylül, Ekim ve Kasım aylarında, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Kayseri, Eskişehir, Çanakkale, Adapazarı, Denizli, Isparta ve Karabük illerinde gerçekleştirilen toplantılara 700 davetli katıldı.
Toplantılarda Atron kombiyi yakından görme ve inceleme fırsatı bulan katılımcılar, Demirdöküm Teknik Eğitim Bölümü’ nün hazırlamış olduğu ürün eğitimi sayesinde cihaz hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldu.
Demirdöküm’ ün yenilenen çizgisine sahip, modern ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Atron kombiler, son yıllarda giderek büyüyen kombi pazarında son kullanıcılara daha ekonomik, daha teknolojik, daha dayanıklı ve daha estetik bir kombi sunulması hedeflenerek uzman ve tecrübeli Demirdöküm mühendisleri tarafından geliştirildi.
Toplantılarda ayrıca Demirdöküm’ ün yoğuşmalı kombisi Nitromix’ in Ağustos ayında pazara sunulan 28 ve 35 kW’ lik yeni kapasiteleri hakkında da katılımcılara bilgiler verildi.
Atron kombinin toplantılarda öne çıkarılan özellikleri şunlar oldu.
–    Yüzde 93 verim ile 3  yıldız verim sınıfı
–    Modern ve şık tasarım
–    7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi
–    Çift NTC sensör ile hassas modülasyon
–    Tam izolasyon ile sessiz çalışma
–    Çift eşanjör sistemi ile yüksek sıcak su konforu
–    Soft-Touch düğme ile rahat kullanım

Reklamlar