Viessmann Vitodens 100-W Yoğuşmalı Duvar Tipi Kombi Serisi

Viessmann Vitodens 100-W Yoğuşmalı Duvar Tipi Kombi Serisi

Yenilenen Vitodens 100-W serisi, 26 ve 35 kW yoğuşmalı kombi ve ısıtıcı modelleriyle şimdi daha da üstün teknik özelliklere sahip.

Küçük boyutlar ve hafif yapı: Akıllıca tasarlanmış cihaz iç yapısı ve kullanılan kompozit malzemeler sayesinde, Vitodens 100-W kendi sınıfındaki en küçük boyutlu ve hafif kombiler arasında yer almaktadır.

Viessmann tarafından tasarlanan ve üretilen modulasyonlu (yüzde 33-100) MatriX-silindirik brülör ile sessiz ve emniyetli işletme, düşük zararlı madde emisyonu sağlanır.

Viessmann tarafından tasarlanan ve üretilen korozyona karşı dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş kalın cidarlı Inox-Radial eşanjör ile yüksek işletme emniyeti ve uzun ömür sağlanmaktadır. Paslanmaz çelik eşanjörün kendi kendine temizlenen düz yüzeyleri sayesinde eşanjör yüzeyleri tıkanmamakta ve nu nedenle sadece yeni cihazda değil, cihazın tüm kullanım ömrü boyunca yoğuşmadan ve yüksek verimden faydalanmak mümkün olmaktadır.

Yüksek sıcak su konforu: EN 13203 Standardı’ na göre, sıcak su konforu en yüksek puan olan *** ile derecelendirilmiştir.

(35kW kombi: 14 litre/Dakika). Sıcak su çıkışında sıcaklık sensörlü elektronik kontrol sayesinde yüksek miktarlarda ve sabit sıcaklıkta su elde edilir.

Yeni AquaBloc hidronik platform ve multi fiş sistemi sayesinde servisi ve bakımı kolay ve hızlıdır. Servis çalışmaları için yanlardan mesafe bırakmaya gerek yoktur. Bakım ve parça değiştirme için tüm komponentlere ön taraftan erişilebilmektedir.

Sabit sıcaklıkta veya dış hava kompanzasyonlu işletme için dijital göstergeli yeni elektronik kontrol paneli, aksesuar olarak temin edilebilen bir dış hava sıcaklık sensörü ile dış hava kompanzasyonlu olarak işitilebilmektedir.

Vitodens 100-W serisi, Viessmann’ ın sahip olduğu seri üretim tecrübesi ile Almanya’ da üretilmektedir. Vitodens 100-W Viessmann’ ın kalite ve ürün performansı ile ilgili tüm yüksek kriterlerini karşılamaktadır. Bu nedenle, Viessmann duvar tipi cihazlar sadece yenilikçi teknoloji ve performans açısından değil, aynı zamanda güvenilirlik ve uzun ömür bakımından da üstün özelliklere sahiptir.

Reklamlar