Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombiler

Daha öncekilere göre yüzde 30 küçük hacim, yüksek verim, 3* sıcak su konforu, akıllı eBUS sistemi, A sınıfı enerji kullanımı ile ev konforunun yeni küçük devi Vaillant ecoTEC Plus yoğuşmalı kombiler Avrupa ile aynı anda Türkiye’ de satışa sunuluyor.

Yeni jenerasyon Vaillant ecoTEC Plus yoğuşmalı kombiler, yeni dizayn şık görünümü ve sağladığı tasarruf ile ön plana çıkarken daha da küçülen ebadı ile her tür mekana kolayca monte edilebiliyor. Atık gaz kolektör entegreli paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörü ile tam ön karışımlı premix yanma tekniğini kullanarak yüzde 106 (TS EN 677’ ye göre) yüksek verim elde ediliyor. 20.000 kcal/h ısıtma 25.000 kcal/h sıcak su, 26.000 kcal/h ısıtma – 29.000 kcal/h sıcak su ve 32.000 kcal/h ısıtma ve sıcak su gücüyle üç farklı modelde sunulan kombiler,  A sınıfı enerji  verimliliğine sahip komponentleri ve No x sınıfı 5 emisyon değerleri ile tasarruflu ve çevre dostu kullanıma imkan tanıyor.

Tek ve Vaillant patentli ActoSTOR modüler turbolux bağlantısı sayesinde , ekstra yer ihtiyacı olmadan daha bol ve sabit sıcaklıkta su konforu elde edilebiliyor. Otomatik devir ayarlı fan, elektronik su basınç sensörü ve eBUS elektronik özelliğiyle tasarruflu ve sorunsuz kullanım sağlanıyor. Hızlı ve sabit sıcaklıkta su için kullanılan Aquasensör yine bol sıcak su kullanımını garanti eder.

Diğer Özellikler
–    Akıllı eBUS ile çift taraflı veri alışverişi sağlanarak sorunsuz kullanım.
–    eBUS özelliği ile diğer cihazlarla iletişim kurabilme özelliği
–    EN 13203’e göre *** (üç yıldız) sıcak su konforu. Bol ve sabit sıcaklıkta banyo keyfi
–    Aquasensör ile hızlı, hassas ve sabit sıcaklıkta su garantisi.
–    Otomatik devirli fan sayesinde yüzde 28-100 kademesiz modülasyon ile ekstra tasarruf.
–    Kolay kullanılabilir doldurma musluğu.
–    vrnetDIALOG ile on-line servis imkanı.

Reklamlar